BZT52C5V1SW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZT52C5V1SW
JLCPCB Part #
C3019299
Package
SOD-323W
Description
1 Independent 200mW 2uA@2V 4.8V~5.4V 480Ω 5.1V 60Ω SOD-323W Zener Diodes ROHS