MM1Z4V7W
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM1Z4V7W
JLCPCB Part #
C2763571
Package
SOD-123
Description
130Ω 2uA@1V 4.4V~5V 4.7V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS