BZT52C3V9S
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZT52C3V9S
JLCPCB Part #
C353523
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 3.7V~4.1V 3.9V 3uA 90Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS