BZT52C36SW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZT52C36SW
JLCPCB Part #
C4749095
Package
SOD-323W
Description
1 Independent 100nA@25.2V 200mW 34V~38V 350Ω 36V 90Ω SOD-323W Zener Diodes ROHS