SMAFJ43CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMAFJ43CA
JLCPCB Part #
C382907
Description
-55℃~+175℃ 1uA 390pF 400W@10/1000us 43V 5.8A 52.8V 69.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS