A127US-WS13P
MFR.Part #
A127US-WS13P
JLCPCB Part #
C41366804
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 1mm 2 26P 2x13P 3.9mm Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS