A127UL-WD08P
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
A127UL-WD08P
JLCPCB Part #
C41783873
Package
SMD,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1mm 1x8P 4mm 8P Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm(交错脚) Pin Headers ROHS