WS7M22R0J
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
WS7M22R0J
JLCPCB Part #
C3543075
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
-55℃~+200℃ 22Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS