4606X-101-181
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4606X-101-181
JLCPCB Part #
C19291705
Package
SIP-6
Description
180Ω 200mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays