4610X-102-122LF
MFR.Part #
4610X-102-122LF
JLCPCB Part #
C1359327
Package
SIP-10-2.54mm
Description
1.2kΩ 10 300mW 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS