WS2A1500J
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
WS2A1500J
JLCPCB Part #
C3396763
Package
Plugin,D5.5xL15.5mm
Description
-55℃~+200℃ 150Ω 2W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS