PV75K4032R2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PV75K4032R2
JLCPCB Part #
C1869464
Package
SMD
Description
1.2kA 100V 120V 200V 250mW 550pF@1kHz 75V 9J SMD Varistors ROHS