4605X-101-102LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4605X-101-102LF
JLCPCB Part #
C1357966
Package
SIP-5-2.54mm
Description
1kΩ 200mW 4 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-5-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS