TC42X-2-202E
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
TC42X-2-202E
JLCPCB Part #
C913276
Package
SMD
Description
1 100mW 2kΩ ±25% ±250ppm/℃ SMD Potentiometers, Variable Resistors ROHS