4814P-3-102/102LF
MFR.Part #
4814P-3-102/102LF
JLCPCB Part #
C1739106
Description
14 1kΩ 24 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS