TC33X-1-503E
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
TC33X-1-503E
JLCPCB Part #
C7066949
Package
SMD
Description
1 100mW 50kΩ ±25% ±250ppm/℃ SMD Potentiometers, Variable Resistors ROHS