PM74SB-680L-RC
MFR.Part #
PM74SB-680L-RC
JLCPCB Part #
C2051601
Package
SMD,7x7.8mm
Description
330mΩ 680mA 68uH 760mA ±15% SMD,7x7.8mm Power Inductors ROHS