PWR2615WR100FE
MFR.Part #
PWR2615WR100FE
JLCPCB Part #
C3977104
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 100mΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±150ppm/℃ SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS