SRR4818A-330M
MFR.Part #
SRR4818A-330M
JLCPCB Part #
C2045105
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
33uH 399.1mΩ 560mA 560mA AEC-Q200 ±20% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS