3006P-1-104
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3006P-1-104
JLCPCB Part #
C5487650
Package
Plugin
Description
100kΩ 15 750mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors