SRR4011-8R2YL
MFR.Part #
SRR4011-8R2YL
JLCPCB Part #
C2051228
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
215mΩ 8.2uH 920mA ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS