CRT0805-BY-1150ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-1150ELF
JLCPCB Part #
C4159938
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS