SRR1208-2R5ML
MFR.Part #
SRR1208-2R5ML
JLCPCB Part #
C3222728
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
10A 11mΩ 2.5uH 7.5A ±20% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS