SRP1245A-1R2M
MFR.Part #
SRP1245A-1R2M
JLCPCB Part #
C3224581
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
1.2uH 28A 3mΩ 49A AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS