IHLW5050CEER1R8M01
MFR.Part #
IHLW5050CEER1R8M01
JLCPCB Part #
C17352764
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.8uH 16.5A 30A 7mΩ ±20% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS