SRR0804-180Y
MFR.Part #
SRR0804-180Y
JLCPCB Part #
C2050564
Package
SMD,8x10.5mm
Description
1.5A 18uH 190mΩ 900mA ±15% SMD,8x10.5mm Power Inductors ROHS