SRR0805-180Y
MFR.Part #
SRR0805-180Y
JLCPCB Part #
C1333998
Package
SMD,8x10.5mm
Description
1.2A 1.7A 160mΩ 18uH ±15% SMD,8x10.5mm Power Inductors ROHS