SRR0805-221K
MFR.Part #
SRR0805-221K
JLCPCB Part #
C1334004
Package
SMD,8x10.5mm
Description
1.18Ω 220uH 300mA 550mA ±10% SMD,8x10.5mm Power Inductors ROHS