SRR0804-120M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR0804-120M
JLCPCB Part #
C6824583
Package
SMD,10.5x8mm
Description
1.1A 1.9A 12uH 150mΩ ±20% SMD,10.5x8mm Power Inductors ROHS