SRP7028AA-6R8M
MFR.Part #
SRP7028AA-6R8M
JLCPCB Part #
C3224095
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
4.5A 50mΩ 6.8uH 6A AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS