CAY16-6800F4LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CAY16-6800F4LF
JLCPCB Part #
C1731436
Package
0603x4
Description
4 62.5mW 680Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS