8250-123K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
8250-123K-RC
JLCPCB Part #
C1337037
Package
Plugin,D4.2xL11.4mm
Description
12mH 13mA 50@0.079MHz 84Ω 880kHz Color Band Inductor ±10% 插件,D4.2xL11.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS