SRP1770CC-220M
MFR.Part #
SRP1770CC-220M
JLCPCB Part #
C24983145
Package
SMD,16.9x16.9mm
Description
12A 19A 22uH 24mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,16.9x16.9mm Power Inductors ROHS