SRU3011-3R3Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRU3011-3R3Y
JLCPCB Part #
C2052379
Package
SMD,3.3x3.5mm
Description
116mΩ 3.3uH 780mA ±30% SMD,3.3x3.5mm Power Inductors ROHS