SRP1580CA-2R0M
MFR.Part #
SRP1580CA-2R0M
JLCPCB Part #
C17504440
Package
SMD,16.5x15.5mm
Description
2.21mΩ 2uH 40A 57A AEC-Q200 ±20% SMD,16.5x15.5mm Power Inductors ROHS