SRP1038AA-330M
MFR.Part #
SRP1038AA-330M
JLCPCB Part #
C3224639
Package
SMD,11x10mm
Description
33uH 4.4A 5.5A 91mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS