SRP1270-1R5M
MFR.Part #
SRP1270-1R5M
JLCPCB Part #
C7084523
Package
SMD,13.7x13.7mm
Description
1.5uH 2.6mΩ 27A 48A ±20% SMD,13.7x13.7mm Power Inductors ROHS