SRP1265CC-220M
MFR.Part #
SRP1265CC-220M
JLCPCB Part #
C26444171
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10A 12A 22uH 32.5mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS