1.5SMBJ13CA-H
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1.5SMBJ13CA-H
JLCPCB Part #
C3698612
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 13V 14.4V 21.5V 69.8A Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS