4308R-102-222LF
MFR.Part #
4308R-102-222LF
JLCPCB Part #
C1358398
Description
2.2kΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS