SRP0620-4R7K
MFR.Part #
SRP0620-4R7K
JLCPCB Part #
C1858108
Package
SMD,6.7x7.1mm
Description
34mΩ 4.7uH 5.7A 7.7A ±10% SMD,6.7x7.1mm Power Inductors ROHS