SRP0312-2R2K
MFR.Part #
SRP0312-2R2K
JLCPCB Part #
C1858005
Package
SMD,3.1x3.4mm
Description
2.2uH 3.1A 3.7A 63.5mΩ ±10% SMD,3.1x3.4mm Power Inductors ROHS