SRN6028-330M
MFR.Part #
SRN6028-330M
JLCPCB Part #
C3224386
Package
SMD,6x6mm
Description
1.1A 1.1A 264mΩ 33uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS