SRN5020-100M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRN5020-100M
JLCPCB Part #
C1330290
Package
SMD,5x5mm
Description
1.3A 10uH 144mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS