SRF0703-100M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRF0703-100M
JLCPCB Part #
C3273514
Package
SMD-4P,7.6x7.6mm
Description
10uH 2.08A 2.47A 82.6mΩ ±20% SMD-4P,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS