SMLJ18A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ18A-QH
JLCPCB Part #
C1983242
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 102.8A 18V 20V 29.2V 2uA 3kW TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS