SDR1006-152KL
MFR.Part #
SDR1006-152KL
JLCPCB Part #
C1330984
Package
SMD,9.8x9.8mm
Description
1.5mH 190mA 450mA 5Ω ±10% SMD,9.8x9.8mm Power Inductors ROHS