RLB1014-562KL
MFR.Part #
RLB1014-562KL
JLCPCB Part #
C1333888
Package
Plugin,D8.7xL12mm
Description
16Ω 170mA 180mA 5.6mH ±10% 插件,D8.7xL12mm Power Inductors ROHS