SDR0805-6R8ML
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR0805-6R8ML
JLCPCB Part #
C1329525
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
3.2A 4.1A 40mΩ 6.8uH ±20% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS