SRP2510A-1R0M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRP2510A-1R0M
JLCPCB Part #
C1329838
Package
1008
Description
1uH 3.5A 3A 45mΩ AEC-Q200 ±20% 1008 Power Inductors ROHS